Odszkodowania Tczew, uzyskaj odszkodowanie w Tczewie

Centrum odszkodowań

Jeśli w ciągu ostatnich trzech lat doznałeś szkody osobowej lub majątkowej, to na 99% Towarzystwo Ubezpieczeniowe zaniżyło Twoje odszkodowanie.

Dalej

czytaj więcej »

Oferta produktów

Szkoda w pojeździe

Szkoda w pojeździe

Sprawdź
Szkoda w rolnictwie

Szkoda w rolnictwie

Sprawdź
Szkoda w wypadku przy pracy

Szkoda w wypadku przy pracy

Sprawdź
Szkoda przy zniszczonym budynku

Szkoda przy zniszczonym budynku

Sprawdź
Odzyskiwanie środków z OFE

Odzyskiwanie środków z OFE

Sprawdź
Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Sprawdź

Jak to działa?

wypełniasz

wypełniasz

formularz weryfikacji (to nic nie kosztuje!) helpfind.pl
oddzwaniamy

oddzwaniamy

do ciebie w ciągu 48h (lub szybciej jak to możliwe) helpfind.pl
weryfikujemy

weryfikujemy

czy możesz starać się o odszkodowanie helpfind.pl
wybieramy

wybieramy

dla Ciebie najlepszą Kancelarię Prawną helpfind.pl
wypłata

wypłata

środków z odszkodowania

Nie wiesz jak uzyskać odszkodowanie w Tczewie? Skontaktuj się z nami.

Pomagamy osobom poszkodowanym w różnych wypadkach, uzyskać przysługujące im świadczenia od towarzystwa ubezpieczeniowego z polisy OC sprawcy. Polisa ta gwarantuje nie tylko wypłatę odszkodowania, ale również innych świadczeń. Odszkodowanie dotyczy wyłącznie szkód materialnych, a więc takich, które można wycenić i potwierdzić, przedstawiając np. stosowne faktury czy paragony. Jest również świadczenie, które rekompensuje szkody niematerialne, takie jak cierpienie spowodowane urazami czy smutek po utracie bliskiej osoby. Nazywa się ono zadośćuczynieniem i ma formę jednorazowej wypłaty pieniężnej. Z racji tego, że dotyczy ono szkód niematerialnych, bardzo trudno jest niekiedy właściwie określić wysokość zadośćuczynienia. Zadanie to najlepiej zlecić wyspecjalizowanej kancelarii odszkodowawczej. Osoby, które na skutek wypadku utraciły zdolność do pracy zarobkowej, mogą liczyć na przyznanie specjalnej renty. Wszystko natomiast zależy od konkretnej sprawy.

Pomoc prawna przy dochodzeniu odszkodowania Tczew

Bardzo rzadko udaje się pozyskać od ubezpieczyciela właściwą kwotę odszkodowania. Jest to szczególnie widoczne po zdarzeniach komunikacyjnych. Poszkodowani kierowcy, którzy zdecydowali się na rozliczenie kosztorysowe z ubezpieczycielem sprawcy zdarzenia, dość często spotykają się z wypłatą zaniżonego odszkodowania. Samodzielne odwoływanie się od decyzji ubezpieczyciela nie daje stuprocentowej gwarancji na jego przychylną zmianę. W tym celu najlepiej będzie zgłosić się do kancelarii odszkodowawczej, która zajmie się wymianą informacji z ubezpieczycielem i pozyska w imieniu poszkodowanego należne świadczenia.
 

Dlaczego my?

bezpieczeństwo

bezpieczeństwo

Dbamy, aby oferowana przez nas usługa w pełni gwarantowała naszym klientom bezpieczeństwo. Poszkodowany może liczyć na szybką i nieskomplikowaną procedurę odszkodowawczą.

bezpłatnie

bezpłatnie

Skorzystanie z naszych usług jest bezpłatne, nie pobieramy wcześniejszych opłat. Wszystko odbywa się na jasnych zasadach. Oczekujemy wyłącznie wypełnienia formularza i podania danych do kontaktu.

bez zobowiązań

bez zobowiązań

Jako nasz klient możesz w dowolnym momencie zrezygnować ze świadczonych przez nas usług, bez żadnych konsekwencji prawnych. Stracisz jednak wtedy możliwość uzyskania odpowiedniej rekompensaty.

polityka zero spamu

polityka "zero spamu"

Nie rozsyłamy spamu na adresy mailowe naszych klientów. Żadne z pozyskanych przez nas danych nie są nigdzie udostępniane. Informacje o naszych klientach są przechowywane w bezpieczny sposób.

Historie klientów z Tczewa

Nasz oddział w Tczewie

helpfind

Oddział w Tczewie
DirectInfo Sp. z o.o.

helpfind

KRS 0000385405

NIP 6222763569

REGON 301735830