Odszkodowania Ustrzyki Dolne, uzyskaj odszkodowanie w Ustrzykach Dolnych

Centrum odszkodowań

Jeśli w ciągu ostatnich trzech lat doznałeś szkody osobowej lub majątkowej, to na 99% Towarzystwo Ubezpieczeniowe zaniżyło Twoje odszkodowanie.

Dalej

czytaj więcej »

Oferta produktów

Szkoda w pojeździe

Szkoda w pojeździe

Sprawdź
Szkoda w rolnictwie

Szkoda w rolnictwie

Sprawdź
Szkoda w wypadku przy pracy

Szkoda w wypadku przy pracy

Sprawdź
Szkoda przy zniszczonym budynku

Szkoda przy zniszczonym budynku

Sprawdź
Odzyskiwanie środków z OFE

Odzyskiwanie środków z OFE

Sprawdź
Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Sprawdź

Jak to działa?

wypełniasz

wypełniasz

formularz weryfikacji (to nic nie kosztuje!) helpfind.pl
oddzwaniamy

oddzwaniamy

do ciebie w ciągu 48h (lub szybciej jak to możliwe) helpfind.pl
weryfikujemy

weryfikujemy

czy możesz starać się o odszkodowanie helpfind.pl
wybieramy

wybieramy

dla Ciebie najlepszą Kancelarię Prawną helpfind.pl
wypłata

wypłata

środków z odszkodowania

Miałeś wypadek przy pracy lub na drodze? Uzyskaj wyższe odszkodowanie!

Obowiązek posiadania ważnej polisy odpowiedzialności cywilnej, mają posiadacze pojazdów mechanicznych oraz właściciele gospodarstw rolnych. Dzięki temu nie ponoszą oni odpowiedzialności finansowej za szkody materialne i osobowe, które spowodowali. Poszkodowani mogą natomiast skorzystać z polisy OC sprawcy, w celu uzyskania szeregu różnych świadczeń od ubezpieczyciela. Oczywiście, jeżeli sprawca nie posiadał ważnej polisy odpowiedzialności cywilnej, za wszystkie szkody będzie musiał zapłacić z własnego majątku. Każda osoba może natomiast zawrzeć z dowolnym ubezpieczycielem, dodatkową polisę ubezpieczeniową NNW lub AC. Wtedy nawet sprawca zdarzenia, będzie miał prawo do uzyskania odszkodowania z takiej polisy.

Dlaczego jednak temat odszkodowania jest tak skomplikowany i tak często mówi się o zaniżonych kwotach odszkodowań? Ponieważ w większości spraw, kwoty świadczeń wypłacane poszkodowanym, są faktycznie zbyt niskie. Dotyczy to w szczególności poszkodowanych kierowców, którzy zdecydowali się na kosztorysową likwidację szkody w pojeździe. Nawet 89% wszystkich kosztorysów sporządzanych przez ubezpieczycieli jest zaniżona. Dlatego warto taki dokument poddać dokładnej analizie i walczyć o dopłatę do odszkodowania Ustrzyki Dolne czy w innej miejscowości. Prawa osób poszkodowanych w przypadku polis OC, są takie same niezależnie od towarzystwa ubezpieczeniowego.

Gdzie szukać pomocy prawnej w Ustrzykach Dolnych?

Towarzystwa ubezpieczeniowe doskonale wiedzą, gdzie mogą szukać oszczędności i jak w prosty sposób obniżyć kwotę wypłacanego odszkodowania. Niestety poszkodowani w zdecydowanej większości nie mają dokładnej wiedzy i nie potrafią w pełni skutecznie odwoływać się od decyzji ubezpieczyciela. Z pomocą w takich sytuacjach przychodzą kancelarie odszkodowawcze, które potrafią w krótkim czasie i skutecznie uzyskać najwyższe możliwe odszkodowanie w Ustrzykach Dolnych i nie tylko. Na koniec warto podkreślić, że pomoc prawna to bardzo często jedyne prawidłowe rozwiązanie, aby otrzymać wyższe świadczenia.
 

Dlaczego my?

bezpieczeństwo

bezpieczeństwo

Dbamy, aby oferowana przez nas usługa w pełni gwarantowała naszym klientom bezpieczeństwo. Poszkodowany może liczyć na szybką i nieskomplikowaną procedurę odszkodowawczą.

bezpłatnie

bezpłatnie

Skorzystanie z naszych usług jest bezpłatne, nie pobieramy wcześniejszych opłat. Wszystko odbywa się na jasnych zasadach. Oczekujemy wyłącznie wypełnienia formularza i podania danych do kontaktu.

bez zobowiązań

bez zobowiązań

Jako nasz klient możesz w dowolnym momencie zrezygnować ze świadczonych przez nas usług, bez żadnych konsekwencji prawnych. Stracisz jednak wtedy możliwość uzyskania odpowiedniej rekompensaty.

polityka zero spamu

polityka "zero spamu"

Nie rozsyłamy spamu na adresy mailowe naszych klientów. Żadne z pozyskanych przez nas danych nie są nigdzie udostępniane. Informacje o naszych klientach są przechowywane w bezpieczny sposób.

Historie klientów z Ustrzyk Dolnych

Nasz oddział w Ustrzykach Dolnych

helpfind

Oddział w Ustrzykach Dolnych
DirectInfo Sp. z o.o.

helpfind

KRS 0000385405

NIP 6222763569

REGON 301735830