Odszkodowania Wągrowiec, uzyskaj odszkodowanie w Wągrowcu

Centrum odszkodowań

Jeśli w ciągu ostatnich trzech lat doznałeś szkody osobowej lub majątkowej, to na 99% Towarzystwo Ubezpieczeniowe zaniżyło Twoje odszkodowanie.

Dalej

czytaj więcej »

Oferta produktów

Szkoda w pojeździe

Szkoda w pojeździe

Sprawdź
Szkoda w rolnictwie

Szkoda w rolnictwie

Sprawdź
Szkoda w wypadku przy pracy

Szkoda w wypadku przy pracy

Sprawdź
Szkoda przy zniszczonym budynku

Szkoda przy zniszczonym budynku

Sprawdź
Odzyskiwanie środków z OFE

Odzyskiwanie środków z OFE

Sprawdź
Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Sprawdź

Jak to działa?

wypełniasz

wypełniasz

formularz weryfikacji (to nic nie kosztuje!) helpfind.pl
oddzwaniamy

oddzwaniamy

do ciebie w ciągu 48h (lub szybciej jak to możliwe) helpfind.pl
weryfikujemy

weryfikujemy

czy możesz starać się o odszkodowanie helpfind.pl
wybieramy

wybieramy

dla Ciebie najlepszą Kancelarię Prawną helpfind.pl
wypłata

wypłata

środków z odszkodowania

Jak odwołać się od decyzji ubezpieczyciela?

Poszkodowanych kierowców, którzy zdecydowali się na kosztorysowe rozliczenie szkody w pojeździe, może czekać przykra niespodzianka. Niestety większość kosztorysów sporządzanych przez towarzystwa ubezpieczeniowe jest zaniżona. Czym jest to spowodowane? Ubezpieczyciele stosują różne zabiegi aby wypłacić poszkodowanym niższe odszkodowanie. Proponuje się m.in. naprawę na częściach nieoryginalnych, niższe stawki za roboczogodzinę oraz stosuje się potrącenia amortyzacyjne. Wszystko to przyczynia się do wypłaty zaniżonego odszkodowania. Jeżeli po przeanalizowaniu zapisów w kosztorysie widoczne będą zaniżenia, jedynym wyjściem będzie napisanie odwołania od decyzji ubezpieczyciela. Sporządzenie takiego pisma nie dla wszystkich będzie łatwe. Najważniejsze będzie uzasadnienie czyli kosztorys wystawiony przez niezależnego rzeczoznawcę lub faktura z warsztatu. Najlepiej w celu uzyskania dopłaty do odszkodowania Wągrowiec zwrócić się do firmy odszkodowawczej. Można o wszystko ubiegać się osobiście, jednak wiąże się to ze sporym zaangażowaniem.

Odszkodowanie w Wągrowcu z polisy OC

Każdy pojazd poruszający się po drogach publicznych, musi posiadać obowiązkowe ubezpieczenie OC. Jak działa takiego rodzaju polisa? Przede wszystkim jest sporym zabezpieczeniem dla kierowcy, który spowodował kolizję lub wypadek. Dzięki polisie OC nie musi ponosić żadnych kosztów na rzecz poszkodowanych. Dlaczego jest to tak istotne? Koszty naprawy pojazdu mogą wynosić kilka, najczęściej kilkanaście lub kilkadziesiąt tysięcy złotych. Są to niewielkie pieniądze w porównaniu do kwot zadośćuczynień, które mogą w poważnych wypadkach wynosić nawet kilkaset tysięcy złotych. Gdyby nie polisa OC, sprawca musiałby za wszystko zapłacić z własnej kieszeni. Niestety sprawca kolizji czy wypadku, nie otrzyma żadnych pieniędzy z własnej polisy OC. Jeżeli masz pytania lub nie wiesz jak uzyskać odszkodowanie w Wągrowcu, wypełnij formularz na naszej stronie. Zapewnimy Ci profesjonalne wsparcie prawne.
 

Dlaczego my?

bezpieczeństwo

bezpieczeństwo

Dbamy, aby oferowana przez nas usługa w pełni gwarantowała naszym klientom bezpieczeństwo. Poszkodowany może liczyć na szybką i nieskomplikowaną procedurę odszkodowawczą.

bezpłatnie

bezpłatnie

Skorzystanie z naszych usług jest bezpłatne, nie pobieramy wcześniejszych opłat. Wszystko odbywa się na jasnych zasadach. Oczekujemy wyłącznie wypełnienia formularza i podania danych do kontaktu.

bez zobowiązań

bez zobowiązań

Jako nasz klient możesz w dowolnym momencie zrezygnować ze świadczonych przez nas usług, bez żadnych konsekwencji prawnych. Stracisz jednak wtedy możliwość uzyskania odpowiedniej rekompensaty.

polityka zero spamu

polityka "zero spamu"

Nie rozsyłamy spamu na adresy mailowe naszych klientów. Żadne z pozyskanych przez nas danych nie są nigdzie udostępniane. Informacje o naszych klientach są przechowywane w bezpieczny sposób.

Historie klientów z Wągrowca

Nasz oddział w Wągrowcu

helpfind

Oddział w Wągrowcu
DirectInfo Sp. z o.o.

helpfind

KRS 0000385405

NIP 6222763569

REGON 301735830