Odszkodowania Warszawa, uzyskaj odszkodowanie w Warszawie

czytaj więcej »

Oferta produktów

Szkoda w pojeździe

Szkoda w pojeździe

Sprawdź
Szkoda w rolnictwie

Szkoda w rolnictwie

Sprawdź
Szkoda w wypadku przy pracy

Szkoda w wypadku przy pracy

Sprawdź
Szkoda przy zniszczonym budynku

Szkoda przy zniszczonym budynku

Sprawdź
Odzyskiwanie środków z OFE

Odzyskiwanie środków z OFE

Sprawdź
Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Sprawdź

Jak to działa?

wypełniasz

wypełniasz

formularz weryfikacji (to nic nie kosztuje!) helpfind.pl
oddzwaniamy

oddzwaniamy

do ciebie w ciągu 48h (lub szybciej jak to możliwe) helpfind.pl
weryfikujemy

weryfikujemy

czy możesz starać się o odszkodowanie helpfind.pl
wybieramy

wybieramy

dla Ciebie najlepszą Kancelarię Prawną helpfind.pl
wypłata

wypłata

środków z odszkodowania

Kiedy i jak uzyskać odszkodowanie?

Kiedy można uzyskać odszkodowanie? Zasadniczo jest to możliwe zawsze, gdy wystąpi szkoda spowodowana przez kogoś innego-sprawcę. Najczęściej wypłata odszkodowania następuje z OC sprawcy. Rzadziej wypłacana jest bezpośrednio z majątku sprawcy.

Nie ma znaczenia też rodzaj szkód. Odszkodowanie można otrzymać zarówno w przypadku strat materialnych, jak i osobowych.

Towarzystwa ubezpieczeniowe zazwyczaj nie informują, kiedy i jakie odszkodowanie poszkodowani mogą uzyskać. Można bowiem uzyskać wiele różnych świadczeń, w zależności od potrzeb. W przypadku braku odpowiedniej wiedzy najlepiej skontaktować się ze specjalistami z kancelarii odszkodowawczej.

Co jest ważne przy wyborze kancelarii odszkodowawczej?

Dowiedz się, jak dużo prowadzonych spraw zakończyła się pozytywnie. Dzięki temu będziesz miał większą pewność, że i Twoja sprawa zakończy się sukcesem. Możesz to zrobić, pytając przedstawiciela firmy o referencje. Warto także sprawdzić opinie, np.: w internecie. Wówczas poznasz mocne i słabe strony wybranej kancelarii i łatwiej zorientujesz się, czy może Ci pomóc.

Sprawdź również, czy firma może prowadzić sprawy w sądzie. By było to możliwe, musi ona zatrudniać prawników. Jeżeli tak nie jest, firma ma ograniczone możliwości dochodzenia odszkodowania w mieście Warszawa.

Dowiedz się także o opłaty wstępne. Zwykle pokrzywdzeni nie muszą ponosić wyższych opłat. Jeśli działania firmy nie spowodują wypłaty odszkodowania — nie będziesz ponosił innych opłat. W nieczęstych przypadkach należy uregulować wszystkie opłaty z góry. Dobrze jest wybrać firmę, która poroponuje odszkodowanie w Warszawie. Upraszcza to konsultacje z osobą prowadzącą sprawę. Rodzaje sposobu kontaktu to kluczowy czynnik podczas wybierania. Wybierz tę, w której kontakt jest prosty i różny, czyli nie tylko osobiście, ale także przez telefon, czy internetowo.

 

Dlaczego my?

bezpieczeństwo

bezpieczeństwo

Dbamy, aby oferowana przez nas usługa w pełni gwarantowała naszym klientom bezpieczeństwo. Poszkodowany może liczyć na szybką i nieskomplikowaną procedurę odszkodowawczą.

bezpłatnie

bezpłatnie

Skorzystanie z naszych usług jest bezpłatne, nie pobieramy wcześniejszych opłat. Wszystko odbywa się na jasnych zasadach. Oczekujemy wyłącznie wypełnienia formularza i podania danych do kontaktu.

bez zobowiązań

bez zobowiązań

Jako nasz klient możesz w dowolnym momencie zrezygnować ze świadczonych przez nas usług, bez żadnych konsekwencji prawnych. Stracisz jednak wtedy możliwość uzyskania odpowiedniej rekompensaty.

polityka zero spamu

polityka "zero spamu"

Nie rozsyłamy spamu na adresy mailowe naszych klientów. Żadne z pozyskanych przez nas danych nie są nigdzie udostępniane. Informacje o naszych klientach są przechowywane w bezpieczny sposób.

Historie klientów z Warszawy

Nasz oddział w Warszawie

helpfind

Oddział w Warszawie
Helpfind Sp. z o.o.

helpfind

KRS 0000385405

NIP 6222763569

REGON 301735830