Odszkodowania Wieliczka, uzyskaj odszkodowanie w Wieliczce

Centrum odszkodowań

Jeśli w ciągu ostatnich trzech lat doznałeś szkody osobowej lub majątkowej, to na 99% Towarzystwo Ubezpieczeniowe zaniżyło Twoje odszkodowanie.

Dalej

czytaj więcej »

Oferta produktów

Szkoda w pojeździe

Szkoda w pojeździe

Sprawdź
Szkoda w rolnictwie

Szkoda w rolnictwie

Sprawdź
Szkoda w wypadku przy pracy

Szkoda w wypadku przy pracy

Sprawdź
Szkoda przy zniszczonym budynku

Szkoda przy zniszczonym budynku

Sprawdź
Odzyskiwanie środków z OFE

Odzyskiwanie środków z OFE

Sprawdź
Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Sprawdź

Jak to działa?

wypełniasz

wypełniasz

formularz weryfikacji (to nic nie kosztuje!) helpfind.pl
oddzwaniamy

oddzwaniamy

do ciebie w ciągu 48h (lub szybciej jak to możliwe) helpfind.pl
weryfikujemy

weryfikujemy

czy możesz starać się o odszkodowanie helpfind.pl
wybieramy

wybieramy

dla Ciebie najlepszą Kancelarię Prawną helpfind.pl
wypłata

wypłata

środków z odszkodowania

Jak starać się o odszkodowanie w Wieliczce po wypadku?

Przyjrzymy się głównie wypadkom komunikacyjnym, ponieważ każdego miesiąca dochodzi do nich nawet kilka tysięcy razy. Jak przebiega proces odszkodowawczy po takim wypadku? Przede wszystkim poszkodowani mogą liczyć na wypłatę pieniędzy niemal zawsze, nawet w przypadku, gdy sprawca nie posiadał ważnej polisy ubezpieczeniowej OC. W dużo gorszej sytuacji jest sam sprawca wypadku, któremu nie przysługują żadne świadczenia z jego własnej polisy OC. Wyjątkiem będzie wtedy posiadanie dodatkowej polisy ubezpieczeniowej AC lub NNW.

Poszkodowani zgłaszają się do ubezpieczyciela sprawcy, opisując dokładnie przebieg zdarzenia oraz przedstawiając niezbędne dokumenty. Na ich podstawie zostaje wypłacone odpowiednie odszkodowanie oraz inne świadczenia, tak jak zadośćuczynienie lub renta. Rodzaj świadczeń oraz ich kwoty są ściśle uzależnione od konkretnego przypadku. O ile odszkodowanie dotyczy wyłącznie szkód materialnych np. rozbitego samochodu, to zadośćuczynienie rekompensuje tylko krzywdy osobowe. Można zaliczyć do nich cierpienie wywołane doznanymi urazami ciała oraz żal i smutek po utracie w wypadku kogoś bliskiego. To, co może sprawić trudność poszkodowanym, to obliczenie kwoty zadośćuczynienia. Nie można opierać się o jakiekolwiek faktury czy paragony, a zadośćuczynienie powinno choć w pewnym stopniu zrekompensować wszelkie negatywne odczucia psychiczne. Warto w takich sytuacjach sugerować się orzecznictwem sądowym, które dotyczyło podobnych spraw. Najlepiej jednak będzie zasięgnąć opinii prawnej w specjalnej kancelarii odszkodowawczej. Trzeba równiez dodać, że o odszkodowanie z polisy OC mogą ubiegać się również poszkodowani w wypadkach przy pracy oraz na gospodarstwie rolnym.

Firmy pomagające w uzyskaniu odszkodowania Wieliczka

Kwoty wypłacanych świadczeń bardzo często nie rekompensują wszystkich poniesionych przez poszkodowanych strat materialnych. Jest to szczególnie widoczne wśród pokrzywdzonych kierowców, którzy zdecydowali się na rozliczenie kosztorysowe z ubezpieczycielem sprawcy. Kosztorysy napraw pojazdu są w 89% przypadków zaniżone, co przekłada się na wypłatę niewystarczającego odszkodowania. Warto więc każdy kosztorys poddać specjalnej analizie pod kątem zaniżenia. Na szczęście w sieci znaleźć można szereg różnych firm odszkodowawczych, które przeprowadzają takie analizy i to w dodatku bezpłatnie. Ponadto oferują one dopłatę do już wypłaconego odszkodowania. O pomoc w tej sprawie możesz również zgłosić się do nas. Sprawdzimy dokładnie Twój kosztorys i jeżeli będzie to możliwe, zaproponujemy konkretną kwotę dopłaty.
 

Dlaczego my?

bezpieczeństwo

bezpieczeństwo

Dbamy, aby oferowana przez nas usługa w pełni gwarantowała naszym klientom bezpieczeństwo. Poszkodowany może liczyć na szybką i nieskomplikowaną procedurę odszkodowawczą.

bezpłatnie

bezpłatnie

Skorzystanie z naszych usług jest bezpłatne, nie pobieramy wcześniejszych opłat. Wszystko odbywa się na jasnych zasadach. Oczekujemy wyłącznie wypełnienia formularza i podania danych do kontaktu.

bez zobowiązań

bez zobowiązań

Jako nasz klient możesz w dowolnym momencie zrezygnować ze świadczonych przez nas usług, bez żadnych konsekwencji prawnych. Stracisz jednak wtedy możliwość uzyskania odpowiedniej rekompensaty.

polityka zero spamu

polityka "zero spamu"

Nie rozsyłamy spamu na adresy mailowe naszych klientów. Żadne z pozyskanych przez nas danych nie są nigdzie udostępniane. Informacje o naszych klientach są przechowywane w bezpieczny sposób.

Historie klientów z Wieliczki

Nasz oddział w Wieliczce

helpfind

Oddział w Wieliczce
DirectInfo Sp. z o.o.

helpfind

KRS 0000385405

NIP 6222763569

REGON 301735830