Odszkodowania Wschowa, uzyskaj odszkodowanie w Wschowie

Centrum odszkodowań

Jeśli w ciągu ostatnich trzech lat doznałeś szkody osobowej lub majątkowej, to na 99% Towarzystwo Ubezpieczeniowe zaniżyło Twoje odszkodowanie.

Dalej

czytaj więcej »

Oferta produktów

Szkoda w pojeździe

Szkoda w pojeździe

Sprawdź
Szkoda w rolnictwie

Szkoda w rolnictwie

Sprawdź
Szkoda w wypadku przy pracy

Szkoda w wypadku przy pracy

Sprawdź
Szkoda przy zniszczonym budynku

Szkoda przy zniszczonym budynku

Sprawdź
Odzyskiwanie środków z OFE

Odzyskiwanie środków z OFE

Sprawdź
Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Sprawdź

Jak to działa?

wypełniasz

wypełniasz

formularz weryfikacji (to nic nie kosztuje!) helpfind.pl
oddzwaniamy

oddzwaniamy

do ciebie w ciągu 48h (lub szybciej jak to możliwe) helpfind.pl
weryfikujemy

weryfikujemy

czy możesz starać się o odszkodowanie helpfind.pl
wybieramy

wybieramy

dla Ciebie najlepszą Kancelarię Prawną helpfind.pl
wypłata

wypłata

środków z odszkodowania

O jakie kwoty odszkodowania Wschowa możesz się ubiegać?

Wypadek przy pracy lub komunikacyjny to z pewnością ogromnie stresujące i traumatyczne przeżycie dla poszkodowanych oraz ich bliskich. Po zakończonym okresie leczenia, poszkodowani mają prawo ubiegać się o stosowne odszkodowanie z polisy OC. W tym celu muszą przygotować dla ubezpieczyciela szereg różnych dokumentów. Można je podzielić na dwie grupy: wszelkie rachunki oraz dokumentację medyczną. Mówiąc dokładnie, ubezpieczycielowi trzeba przedstawić:

  • paragony za zakup lekarstw i sprzętu rehabilitacyjnego
  • faktury za usługi medyczne, świadczone w prywatnych placówkach medycznych
  • faktury za opiekę pielęgnacyjną, świadczoną w domu
  • paragony z przejazdów do szpitala czy apteki
  • opinie lekarzy
  • skierowania na zabiegi rehabilitacyjne
  • wyniki badań
  • zwolnienia lekarskie

Kwota odszkodowania zależna więc będzie od dostarczonych dokumentów. Ogromny problem mają więc poszkodowani, którzy w trakcie leczenia nie zadbali o gromadzenie dokumentów. Bez tego uzyskanie odszkodowania jest wszak możliwe, aczkolwiek bardzo trudne. Należy również wspomnieć o wypadku przy pracy, ponieważ procedura odszkodowawcza w tym przypadku przebiega nieco inaczej. W pierwszej kolejności zgłasza się wypadek do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, który zajmuje się wypłatą świadczeń. Dopiero później możliwe będzie ubieganie się o świadczenia uzupełniające od swojego zakładu pracy.

Komu przysługuje odszkodowanie z polisy OC?

Zasada działania polisy odpowiedzialności cywilnej jest bardzo prosta. Osoba ubezpieczona nie może ubiegać się o środki z własnej polisy OC, ale z drugiej strony nie musi przejmować się wypłatą pieniędzy na rzecz poszkodowanych. Wszystkim zajmuje się towarzystwo ubezpieczeniowe, które zaspokaja potrzeby finansowe, będące skutkiem wypadku. Polisa OC jest skierowana przede wszystkim dla poszkodowanych, którzy ucierpieli w wypadku. Mogą oni wnioskować o wypłatę odszkodowania za wszelkie szkody materialne, zadośćuczynienia za krzywdy osobowe oraz w szczególnie trudnych sprawach – stosowny rodzaj renty. Przysługujący rodzaj oraz kwoty świadczeń, zależne będą zawsze od konkretnego przypadku. Zawsze możesz liczyć na wsparcie kancelarii odszkodowawczej, która pomoże Ci uzyskać wyższe kwoty odszkodowania Wschowa oraz przebrnąć przez wszelką papierologię.

Dlaczego my?

bezpieczeństwo

bezpieczeństwo

Dbamy, aby oferowana przez nas usługa w pełni gwarantowała naszym klientom bezpieczeństwo. Poszkodowany może liczyć na szybką i nieskomplikowaną procedurę odszkodowawczą.

bezpłatnie

bezpłatnie

Skorzystanie z naszych usług jest bezpłatne, nie pobieramy wcześniejszych opłat. Wszystko odbywa się na jasnych zasadach. Oczekujemy wyłącznie wypełnienia formularza i podania danych do kontaktu.

bez zobowiązań

bez zobowiązań

Jako nasz klient możesz w dowolnym momencie zrezygnować ze świadczonych przez nas usług, bez żadnych konsekwencji prawnych. Stracisz jednak wtedy możliwość uzyskania odpowiedniej rekompensaty.

polityka zero spamu

polityka "zero spamu"

Nie rozsyłamy spamu na adresy mailowe naszych klientów. Żadne z pozyskanych przez nas danych nie są nigdzie udostępniane. Informacje o naszych klientach są przechowywane w bezpieczny sposób.

Historie klientów z Wschowy

Nasz oddział w Wschowie

helpfind

Oddział w Wschowie
DirectInfo Sp. z o.o.

helpfind

KRS 0000385405

NIP 6222763569

REGON 301735830