Odszkodowania Zawiercie, uzyskaj odszkodowanie w Zawierciu

Centrum odszkodowań

Jeśli w ciągu ostatnich trzech lat doznałeś szkody osobowej lub majątkowej, to na 99% Towarzystwo Ubezpieczeniowe zaniżyło Twoje odszkodowanie.

Dalej

czytaj więcej »

Oferta produktów

Szkoda w pojeździe

Szkoda w pojeździe

Sprawdź
Szkoda w rolnictwie

Szkoda w rolnictwie

Sprawdź
Szkoda w wypadku przy pracy

Szkoda w wypadku przy pracy

Sprawdź
Szkoda przy zniszczonym budynku

Szkoda przy zniszczonym budynku

Sprawdź
Odzyskiwanie środków z OFE

Odzyskiwanie środków z OFE

Sprawdź
Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Sprawdź

Jak to działa?

wypełniasz

wypełniasz

formularz weryfikacji (to nic nie kosztuje!) helpfind.pl
oddzwaniamy

oddzwaniamy

do ciebie w ciągu 48h (lub szybciej jak to możliwe) helpfind.pl
weryfikujemy

weryfikujemy

czy możesz starać się o odszkodowanie helpfind.pl
wybieramy

wybieramy

dla Ciebie najlepszą Kancelarię Prawną helpfind.pl
wypłata

wypłata

środków z odszkodowania

Gdzie szukać pomocy prawnej w Zawierciu?

Ostatnimi czasy pomoc prawna w sprawach o odszkodowanie stała się szczególnie nieoceniona. Jest to spowodowane kwotami świadczeń powypadkowych z polisy odpowiedzialności cywilnej, które w większości przypadków są zbyt niskie i nie wystarczają na pokrycie poniesionych strat materialnych. Poszkodowani mają tak naprawdę 3 możliwe drogi dochodzenia świadczeń.

Po pierwsze nic nie stoi na przeszkodzie, aby nadzorować ten proces osobiście. Trzeba zgromadzić stosowną dokumentację i wysłać na adres ubezpieczyciela. W przypadku wypłaty zaniżonego odszkodowania, niezbędne będzie napisanie pisma odwołującego, co wymaga podstawowej wiedzy prawnej. Drugim rozwiązaniem będzie kontakt z biurem Rzecznika Finansowego, który może przyjrzeć się sprawie pod kątem prawnym i wydać pismo opiniujące. Na tym jego pomoc się kończy, a sporządzona opinia to solidny argument przeciwko ubezpieczycielowi. Ostatnia i najmniej angażująca poszkodowanego możliwość, to kontakt z kancelarią odszkodowawczą i nawiązanie z nią współpracy. Wtedy przydzielony do sprawy prawnik, osobiście nadzoruje przebieg dochodzenia świadczeń i w imieniu poszkodowanego, zajmuje się kontaktem z zakładem ubezpieczeń.

Dlaczego odszkodowanie w Zawierciu tak często jest zaniżone?

Problem ze zbyt niskim odszkodowaniem może dotyczyć większości osób poszkodowanych. Jest to najczęściej spotykane po kolizjach lub wypadkach komunikacyjnych. Poszkodowani kierowcy, którzy zdecydowali się rozliczyć z ubezpieczycielem na podstawie kosztorysu, nawet w 89% przypadków spotykali się ze zbyt niską kwotą proponowanego odszkodowania. Przyczyniają się do tego różnego rodzaju zabiegi, które stosują zakłady ubezpieczeń. O jakich sztuczkach można więc mówić? Przede wszystkim ubezpieczyciele proponują użycie części nieoryginalnych, zaniżają stawki roboczogodzin i stosują niezgodne z prawem rabaty na części zamienne. To właśnie z tego powodu pokrzywdzeni kierowcy otrzymują niewystarczające odszkodowanie i zmuszeni są dokładać do naprawy pojazdu z własnego majątku. Osoby, które mają kłopot aby uzyskać od ubezpieczyciela właściwą kwotę odszkodowania Zawiercie, mogą skontaktować się z nami. Bezpłatnie dokonamy analizy kosztorysu i zaproponujemy konkretną kwotę dopłaty.
 

Dlaczego my?

bezpieczeństwo

bezpieczeństwo

Dbamy, aby oferowana przez nas usługa w pełni gwarantowała naszym klientom bezpieczeństwo. Poszkodowany może liczyć na szybką i nieskomplikowaną procedurę odszkodowawczą.

bezpłatnie

bezpłatnie

Skorzystanie z naszych usług jest bezpłatne, nie pobieramy wcześniejszych opłat. Wszystko odbywa się na jasnych zasadach. Oczekujemy wyłącznie wypełnienia formularza i podania danych do kontaktu.

bez zobowiązań

bez zobowiązań

Jako nasz klient możesz w dowolnym momencie zrezygnować ze świadczonych przez nas usług, bez żadnych konsekwencji prawnych. Stracisz jednak wtedy możliwość uzyskania odpowiedniej rekompensaty.

polityka zero spamu

polityka "zero spamu"

Nie rozsyłamy spamu na adresy mailowe naszych klientów. Żadne z pozyskanych przez nas danych nie są nigdzie udostępniane. Informacje o naszych klientach są przechowywane w bezpieczny sposób.

Historie klientów z Zawiercia

Nasz oddział w Zawierciu

helpfind

Oddział w Zawierciu
DirectInfo Sp. z o.o.

helpfind

KRS 0000385405

NIP 6222763569

REGON 301735830