Odszkodowania Zwoleń, uzyskaj odszkodowanie w Zwoleniu

Centrum odszkodowań

Jeśli w ciągu ostatnich trzech lat doznałeś szkody osobowej lub majątkowej, to na 99% Towarzystwo Ubezpieczeniowe zaniżyło Twoje odszkodowanie.

Dalej

czytaj więcej »

Oferta produktów

Szkoda w pojeździe

Szkoda w pojeździe

Sprawdź
Szkoda w rolnictwie

Szkoda w rolnictwie

Sprawdź
Szkoda w wypadku przy pracy

Szkoda w wypadku przy pracy

Sprawdź
Szkoda przy zniszczonym budynku

Szkoda przy zniszczonym budynku

Sprawdź
Odzyskiwanie środków z OFE

Odzyskiwanie środków z OFE

Sprawdź
Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Sprawdź

Jak to działa?

wypełniasz

wypełniasz

formularz weryfikacji (to nic nie kosztuje!) helpfind.pl
oddzwaniamy

oddzwaniamy

do ciebie w ciągu 48h (lub szybciej jak to możliwe) helpfind.pl
weryfikujemy

weryfikujemy

czy możesz starać się o odszkodowanie helpfind.pl
wybieramy

wybieramy

dla Ciebie najlepszą Kancelarię Prawną helpfind.pl
wypłata

wypłata

środków z odszkodowania

Jak długo trzeba czekać na odszkodowanie w Zwoleniu?

Ubezpieczyciel ma aż 30 dni na wypłatę odszkodowania. W ciągu tego czasu musi przeanalizować wszystkie dostępne dokumenty, dokonać oględzin, sporządzić kosztorys i wydać decyzję. Jeżeli z jakichś powodów wypłata pełnego odszkodowania nie jest możliwa — ubezpieczyciel ma dodatkowe 14 dni. Musi jednak powiadomić o tym poszkodowanego na piśmie i odpowiednio uzasadnić zwłokę. Powinien także wypłacić odszkodowanie bezsporne.

Często jednak się zdarza, że ubezpieczyciel nie przestrzega żadnego z wymienionych terminów. Wówczas pomocne może być wystosowanie oficjalnego wezwania do zapłaty wraz z odsetkami. Sprawę w razie konieczności można skierować do sądu. Wówczas sąd również nakaże wypłatę odszkodowania wraz z ustwowymi odsetkami za zwłokę.

Jak uzyskać odszkodowanie szybciej?

Pewnym sposobem na uniknięcie tego typu problemów jest skorzystanie z warsztatowej metody rozliczania szkody. Wówczas poszkodowany nie otrzymuje odszkodowania. Wystarczy, że odda samochód do warsztatu współpracującego z ubezpieczycielem. Wszystkie rozliczenia odbędą się na linii zakład ubezpieczeń-warsztat.

Sposobem na wyższe odszkodowanie może okazać się także wybór kancelarii odszkodowawczej. Może ona ubiegać się o odszkodowanie w imieniu poszkodowanego. Kancelarie tak, że mają możliwość samodzielnie wypłacić dopłatę do odszkodowania po odkupie odszkodowania. Wówczas poszkodowany znacznie szybciej uzyskuje swoje odszkodowanie.


 

Dlaczego my?

bezpieczeństwo

bezpieczeństwo

Dbamy, aby oferowana przez nas usługa w pełni gwarantowała naszym klientom bezpieczeństwo. Poszkodowany może liczyć na szybką i nieskomplikowaną procedurę odszkodowawczą.

bezpłatnie

bezpłatnie

Skorzystanie z naszych usług jest bezpłatne, nie pobieramy wcześniejszych opłat. Wszystko odbywa się na jasnych zasadach. Oczekujemy wyłącznie wypełnienia formularza i podania danych do kontaktu.

bez zobowiązań

bez zobowiązań

Jako nasz klient możesz w dowolnym momencie zrezygnować ze świadczonych przez nas usług, bez żadnych konsekwencji prawnych. Stracisz jednak wtedy możliwość uzyskania odpowiedniej rekompensaty.

polityka zero spamu

polityka "zero spamu"

Nie rozsyłamy spamu na adresy mailowe naszych klientów. Żadne z pozyskanych przez nas danych nie są nigdzie udostępniane. Informacje o naszych klientach są przechowywane w bezpieczny sposób.

Historie klientów z Zwolenia

Nasz oddział w Zwoleniu

helpfind

Oddział w Zwoleniu
DirectInfo Sp. z o.o.

helpfind

KRS 0000385405

NIP 6222763569

REGON 301735830