Wypadki przy pracy - uzyskaj należne odszkodowanie, pobierz dokumenty

Potrzebujesz wzoru dokumentu dot. odszkodowania za wypadek przy pracy? Przygotowaliśmy dla Ciebie listę przydatnych dokumentów do pobrania.

Sprawdź wysokość odszkodowania

Wypadek w pracy

Wniosek o odszkodowanie z tytułu wypadku przy pracy

Wniosek o odszkodowanie z tytułu wypadku przy pracy. Dowiedz się, jak prawidłowo wypełnić dokument i o czym musisz pamiętać. Służymy radą i podpowiadamy, jakie dodatkowe dokumenty należy złożyć i gdzie. Dowiedz się wszystko o odszkodowaniu po wypadku w pracy. Pobierz bezpłatnie wzór dokumentu.

Karta wypadku przy pracy | Pobierz bezpłatnie wzór dokumentu

Karta wypadku przy pracy jest wymaganym dokumentem, aby móc ubiegać się wypłatę odszkodowania. W przeciwieństwie do protokołu powypadkowego, karta wypadku dotyczy osób, które nie nawiązały stosunku pracy z pracodawcą. Dokument ten należy sporządzić w ciągu 14 dni od chwili zgłoszenia wypadku.

Zgłoszenie wypadku przy pracy pracownika | Wzór dokumentu

Zgłoszenie wypadku przy pracy pracownika należy sporządzić niezwłocznie po wystąpieniu zdarzenia. Zarówno pracownik, jak i każdy świadek wypadku ma obowiązek poinformowania pracodawcy o wystąpieniu takiego zdarzenia. Sprawdź, jak prawidłowo wypełnić zgłoszenie wypadku i pobierz wzór dokumentu.

Oświadczenie o wypadku w pracy | Pobierz szablon dokumentu

Oświadczenie o wypadku w pracy najlepiej przedstawić w formie pisemnej. Obowiązek powiadomienia pracodawcy o zdarzeniu, należy do samego poszkodowanego oraz świadków wypadku. Przygotowaliśmy dla Ciebie bezpłatny wzór oświadczenia do pobrania w trzech formatach oraz instrukcję jego wypełnienia.

Karta wypadku do pobrania. Sprawdź, jak wypełnić dokument.

Karta wypadku jest odpowiednikiem protokołu powypadkowego i dotyczy ona osób zatrudnionych na podstawie innej niż umowa o pracę. Wzór tego dokumentu jest ściśle określony przez prawo. Możesz pobrać go bezpłatnie z naszej strony. Zapoznaj się również z ważnymi informacjami na temat wypadku przy pracy

Protokół ustalenia okoliczności i przyczyn wypadku przy pracy

Protokół ustalenia okoliczności i przyczyn wypadku przy pracy jest sporządzany przez zespół powypadkowy. Dokument ten jest niezbędny, aby móc ubiegać się o wypłatę świadczeń z ZUS oraz ubezpieczyciela pracodawcy. Dowiedz się, jak wypełnić protokół powypadkowy. Możesz pobrać bezpłatny wzór dokumentu.

Karta wypadku w pracy | Pobierz bezpłatnie szablon dokumentu

Karta wypadku w pracy jest niezbędnym dokumentem, aby poszkodowany mógł uzyskać należne odszkodowanie. Nie tylko Zakład Ubezpieczeń Społecznych może przyznać należne świadczenia. Osoba pokrzywdzona może ubiegać się o wypłatę rekompensaty również od swojego pracodawcy. Sprawdź, kiedy jest to możliwe.

Dlaczego Helpfind?

bezpieczeństwo

bezpieczeństwo

Dbamy, aby oferowana przez nas usługa w pełni gwarantowała naszym klientom bezpieczeństwo. Poszkodowany może liczyć na szybką i nieskomplikowaną procedurę odszkodowawczą.
bezpłatnie

bezpłatnie

Skorzystanie z naszych usług jest bezpłatne, nie pobieramy wcześniejszych opłat. Wszystko odbywa się na jasnych zasadach. Oczekujemy wyłącznie wypełnienia formularza i podania danych do kontaktu.
bez zobowiązań

bez zobowiązań

Jako nasz klient możesz w dowolnym momencie zrezygnować ze świadczonych przez nas usług, bez żadnych konsekwencji prawnych. Stracisz jednak wtedy możliwość uzyskania odpowiedniej rekompensaty.
polityka zero spamu

polityka "zero spamu"

Nie rozsyłamy spamu na adresy mailowe naszych klientów. Żadne z pozyskanych przez nas danych nie są nigdzie udostępniane. Informacje o naszych klientach są przechowywane w bezpieczny sposób.